Mesajah, Golec uOrkiestra i Mrozu na Dniach Lubonia 2014

Dni Lubonia 2014 odbędą się 14 i 15 czerwca na stadionie przy ulicy Rzecznej. Znamy już zaproszone zespoły. W pierwszy dzień wystąpią Mesajah oraz Golec uOrkiestra, a drugiego dnia Luboń odwiedzi Mrozu. Sponsorem pierwszego dnia Dni Lubonia jest zakład Luvena S.A., obchodzący w tym roku 100-lecie istnienia firmy.

20130321223007-c9aadeafMesajah (Manuel Rengifo Diaz) – wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. Dobrze znany jako frontman i współzałożyciel zespołu Natural Dread Killaz, z którym w 2003 roku rozpoczął swoją przygodę z muzyką. W 2008 roku zdecydował się na rozpoczęcie równoległej solowej kariery, wydając swój pierwszy album – Ludzie prości. Płyta zaskakiwała autorskimi interpretacjami reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu.

Golec uOrkiestra – zespół założony w 1998 roku przez braci Pawła i Łukasza Golców. W 2013 roku ogromnym sukcesem zakończył się jubileuszowy 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. W konkursie Super Premier za piosenkę „Młody maj” zespół otrzymał wszystkie najważniejsze nagrody tego konkursu, w tym nagrodę główną – Super Premierę 2013, udowadniając tym samym, że niezmienna od lat, wysoka forma artystyczna nie odstępuje ich ani o krok.

Mrozu – producent, wokalista, aranżer, autor tekstów. Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 1999 roku na deskach Wrocławskiego Teatru Lalek. W 2009 zadebiutował na polskim rynku muzycznym płytą pt. „Miliony Monet” wydaną w wytwórni Pink Crow.

2 komentarze

  1. Julcik napisał(a):

    Super, nie mogę się doczekać!

  2. Asia napisał(a):

    Napewno bede !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *